VALİMİZ SAYIN DR. OSMAN VAROL İLÇEMİZDE MUHTARLAR İLE BİR ARAYA GELDİ
 
Toplantıya Valimizin yanı sıra İlçemiz Kaymakam Vekili  Ahmet Salih POÇANOĞLU, İl Jandarma Komutanı Albay Selami AKŞİT, İlçe Belediye Başkanı Bahattin DESTEBAŞ, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Faruk AYKUTLU ile İl ve ilçe daire amirleri ve muhtarlarımız katıldı.
 
Toplantının açılış konuşmasını yapan Valimiz Dr. Osman VAROL şunları belirtti: “Köylerle ilgili sorun, talep, görüş ve önerileri almak, köylerimize yapılan hizmetleri bir adım daha ileri götürebilmek amacıyla bu toplantılarda bir araya geliyoruz. Siz ve daire amirlerimizle bir aradayken ilçemiz ve köylerimizle ilgili sorun ve talepler varsa bunları tartışıp çözüm bulmaya çalışacağız. Bizim burada olduğumuz toplantılarda bazı sorunların doğrudan kaynağına ulaşılması ve belki de çözüm yolunun daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesi mümkün olabiliyor. Bu toplantının ilçemiz ve köylerimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Katılımlarınızdan dolayı şimdiden çok teşekkür ediyorum. Muhtarlarımızdan söz almak isteyenler talepte bulunsunlar, sıkıntılarını anlatsınlar, onlara çözüm bulmaya çalışalım.”
 
Valimizin konuşmasının ardından muhtarlar tarafından köylerin yol, içme suyu, sulama, alt yapı gibi çeşitli konulardaki eksiklikleri dile getirildi.
 
Muhtarların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Valimiz, ilgili kurum müdürlerine gerekli talimatları verdi.
 
Toplantının ardından Valimiz program kapsamında ilçemizde ikamet eden şehit yakınlarına ve ilçe sakinlerinden olan ARSLAN ve DEMİR ailelerine ziyarette bulundular.